Nabór do udziału w zadaniu publicznym "Królewskie wakacje " 2016

 

Stowarzyszenie zaprasza dzieci i młodzież w ramach zorganizowanych grup do udziału w VI edycji projektu ,,Królewskie wakacje" 2016.

 

Projekt to zadanie publiczne skierowane do uczniów zamieszkałych na terenie miasta Krakowa w ramach zorganizowanych grup.
Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy:

- wakacyjny piknik - 04 lipca 2016, w godz. od 12.00 do 15.30, w ośrodku rekreacyjno - sportowym Com - Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6,
Nowa Huta;

- organizacje wakacyjnego dnia dla 41 osobowych grup. W ciągu dnia zapewniamy uczestnikom warsztaty muzealne (Muzeum Narodowe w Krakowie - Oddział Muzeum im. Emeryka Hutten - Czapskiego / Pawilon Józefa Czapskiego, Muzeum Inżynierii Miejskiej/Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema), programy edukacyjne związane z bezpieczeństwem, pobyt w Parku Wodnym, seans filmowy 3D w kinie Kijów.Centrum, wyżywienie, upominki i nagrody konkursowe.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (zakładka DOKUMENTY DO POBRANIA) www.snrr.pl/dokumenty-do-pobrania

W ramach poszczególnych założeń prowadzone będą zadania edukacyjno – kulturalne, w celu pełnego wykorzystania czasu dzieci i młodzieży w trakcie trwania wakacji.

Oprócz zwiedzania miasta Krakowa, realizowane będą programy edukacyjne, warsztaty muzealne, które pomogą w rozwoju zainteresowań, postaw twórczych oraz aktywności własnej.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków