Nabór do udziału w zadaniu publicznym "KRÓLEWSKIE WAKACJE"

Projekt kierowany do dzieci z terenu miasta Krakowa

Stowarzyszenie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w V edycji projektu ,,Królewskie wakacje" 2015.

 

To zadanie publiczne skierowane do uczniów zamieszkałych na terenie miasta Krakowa. Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy:

- wakacyjny piknik - 03 lipca 2015, w godz. od 12.00 do 15.30, w ośrodku rekreacyjno - sportowym Com - Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6, Nowa Huta;

- organizacje wakacyjnego dnia dla 40-sto osobowych grup. W ciągu dnia zapewniamy uczestnikom warsztaty muzealne (Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Inżynierii Miejskiej/Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema), programy edukacyjne związane z bezpieczeństwem, pobyt w Parku Wodnym, seans filmowy w kinie Kijów.Centrum, wyżywienie, upominki i nagrody konkursowe.

Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (zakładka DOKUMENTY DO POBRANIA) www.snrr.pl/dokumenty-do-pobrania

W ramach poszczególnych założeń prowadzone będą zadania edukacyjno – kulturalne, w celu pełnego wykorzystania czasu dzieci i młodzieży w trakcie trwania wakacji.

Oprócz zwiedzania miasta Krakowa, realizowane będą programy edukacyjne, warsztaty muzealne, które pomogą w rozwoju zainteresowań, postaw twórczych oraz aktywności własnej.

 

Projekt jest współfinansowanty ze środków Gminy Miejskiej Kraków