Uroczyste podsumowanie wakacyjnych projektów

 

W dniu 25 września w Muzeum Narodowym w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie wakacyjnych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju:

  • „NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ LATA”
  • „NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ LATA-Nowy Sącz”
  • „KRÓLEWSKIE WAKACJE”
  • ,,POLSKA- KRAJ NASZYCH PRZODKÓW”


Ks. bp. Tadeusz Pieronek, I z-ca Pana Prezydenta - Tadeusz Trzmiel i Prezes Zarządu - Ewa Bielecka, wręczali dyplomy i statuetki patronom projektów, partnerom i sponsorom.

 

alt alt
fot.Anna Kaczmarz
alt 

 

 

 

 

 

 

W tym dniu wyróżnienia specjalne - odznaczenie Honoris Gratia przyznawane przez Prezydenta Miasta Krakowa otrzymało z rąk Pana Tadeusza Trzmiela:

  • Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Rozwoju" - za wszechstronny rozwój społeczny, wspieranie aktywnych postaw obywatelskich, prowadzenie działalności charytatywnej, ale przede wszystkim na wspieranie i promowanie środowiska lokalnego „małej ojczyzny” jaką dla każdego Małopolanina jest kolebka kultury polskiej – nasz Kraków.
  • Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie - za trudu i wyjątkowe dokonania w zakresie przybliżania reliktów historii Lotnictwa, będących częścią dziedzictwa historycznego Krakowa i Małopolski.
  • O. dr Michał Lukoszek - Przeor OO. Paulinów na Skałce w Krakowie - uznanie za bezinteresowną, pełną poświęcenia pracę na rzecz promocji i bieżącego wykorzystania Zespołu Kościelno – Klasztornego OO. Paulinów na Skałce dla potrzeb miasta Krakowa i jego mieszkańców.

Na okoliczność wspólnego spotkania został zaproszony zespół muzyczny ze Stowarzyszenia Przyjaciół
Podola, który wykonał słynne kompozycje muzyczne.

Na zakończenie Prezes Zarządu Apollo Film - Pan Ryszard Rutkowski zaprosił wszystkich zebranych gości do kina Kijów. Centrum, na seans filmowy pt. ,,DIANA".